В Острозькій академії побував відомий політик Микола Маломуж

30 квітня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 30 квітня відбулася зустріч професорсько-викладацького складу та співробітників із відомим українським політиком, колишнім Головою Служби зовнішньої розвідки України, генералом армії України, кандидатом у президенти на виборах 2014 року Миколою Маломужем.

Із політиком в університеті говорили про вірогідність окупації південно-східних областей України Росією у контексті сьогодення, про скооперованість дій спец-служб, армії і правоохоронців, доцільності призову до Збройних Сил України студентської молоді, яка не має спеціальної військової підготовки. Микола Маломуж наголосив на важливості формування в Україні стратегії патріотичного виховання молоді, а також про християнську етику і мораль як базові платформи для духовного росту українського суспільства.

Зустріч традиційно проходила у форматі запитання-відповідь. Також Микола Маломуж мав нагоду відвідати екскурсію ключовими місцями Національного університету «Острозька академія».