ХІI засідання Консорціуму українських університетів та Варшавського університету

30 квітня 2014

Національний університет «Острозька академія» взяв участь у ХІІ засіданні Консорціуму українських університетів і Варшавського університету, яке відбувалося 23-24 квітня у Києво-Могилянській Академії.

Ректор Ігор Пасічник доповідав про стан підготовки літньої школи для учасників програми «Східних Студій» в Україні в Національному університеті «Острозька академія», яка триватиме з 30 червня до 5 липня. Орієнтовна тема школи — «Центрально-Східна Європа: нові виклики і можливості для України», а також про стан виконання магістерської програми «Східні студії», за якою наразі навчаються четверо студентів спеціальності «Політологія».

Нагадаємо, що Національний університет «Острозька академія» ще з 2005 року входить до складу Консорціуму Українських університетів та Варшавського університету. Будучи одним з ініціаторів його створення, Острозька академія бере активну участь в обміні науковим досвідом з учасниками консорціуму.