Тренінг з надання першої допомоги

29 жовтня 2014

На прохання студентів 28 жовтня в Острозькій академії уже вкотре відбулася зустріч із представниками Червоного Хреста, присвячена наданню першої медичної допомоги.

«Червоний Хрест постійно проводить такі бесіди зі студентською молоддю, адже ви повинні знати, як поводитися в надзвичайних ситуаціях й надати першу медичну допомогу»,

пояснила лікар-анестезіолог Острозької ЦРЛ Марія Дячук.

Студенти мали можливість ставити доповідачам додаткові питання. Організатори вважають, що такі заходи варто проводити, адже нещасні випадки трапляються все частіше, й іноді саме завдяки правильно наданій допомозі потерпілому вдається вижити.

До слова, це вже не перша ініціатива студентів Острозької академії. Нещодавно вони організували в університеті акцію «День донора» й здали кров для людей, які потребують її переливання.