Студенти зі всієї України дискутували щодо лінгвосоціокультурних аспектів комунікації

29 березня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 28 березня з ініціативи факультету романо-германських мов відбулася щорічна Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації». Тематичні напрями конференції були пов’язані з науковими темами кафедр факультету романо-германських мов, науковими проблемами науково-дослідної лабораторії «Сучасні технології формування іншомовної комунікативної компетенції» та науково-практичної лабораторії «LexiLab». Таким чином, працювали п’ять тематичних наукових секцій: «Актуальні проблеми лінгвістики: стилістика, лексична семантика, фразеологія і граматика», «Комунікативні стратегії та тактики поведінки», «новітні технології викладання іноземних мов», «Вербалізація когнітивних структур у мовній картині світу», «Проблеми сучасних інтерпретацій текстів світової літератури».

«Робота секційних засідань відбулася на високому науково-теоретичному рівні, в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням студентської молоді факультету. Під час конференції учасники ознайомилися з науковими розробками своїх колег. Конференція сприяла з’ясуванню проблем, що постають перед сучасною філологією пошуку шляхів їх вирішення», — зазначила одна із організаторів, доцент кафедри індоєвропейських мов НаУОА, доцент Інна Ковальчук.