Руслана Лижичко: «Острозька академія — це величезний інтелектуальний ресурс»

29 грудня 2014

До Національного університету «Острозька академія» 29 грудня завітала співачка та громадська діячка Руслана Лижичко. Основною темою її візиту було обговорення з керівництвом університету ролі волонтерської журналістики у формуванні позитивного іміджу України на міжнародному рівні. Окремо спілкувалися і про роль Острозької академії у цьому процесі, адже університет завжди стояв біля витоків патріотизму, національної свідомості й християнських цінностей.

«Сьогодні я відвідала Острозьку академію. Це був мій другий візит у цей заклад. Перший раз я була у 2006 році. Але тоді зустріч була дуже коротка (на рівні автографів/фотосесії). Цього разу я приїхала за власною ініціативою, за власним бажанням. Ми поїхали на спеціальну зустріч з ректором. Заради цього ректор відмінив деякі свої активності та змінив особисті плани. Ми приїхали долучити Острозьку академію до робочої групи та ініціативи „Стратегії іміджу України“, оскільки це надзвичайно глобальна тема і потребує значний ресурс. Крім того, Острозька Академія має свою школу і традицію. Це — величезний інтелектуальний ресурс. Зустріч розпочалася о 9-й ранку. Ми активно працювали до 12.00. Наша ініціатива була дуже позитивно сприйнята ректором і ми домовилися про співпрацю. Сьогодні ми досягли домовленостей по цілому ряду заходів, які ми будемо проводити»,
 ділиться враженнями Руслана Лижичко у Facebook.