Студенти Острозької академії побували у студії Першого місцевого

28 жовтня 2014

Студенти — учасники Творчої майстерні з основ журналістики побували на телеканалі «Рівне 1».

Розпочалася екскурсія розповіддю головного редактора Видавничого дому «ОГО», ведучого телеканалу «Рівне 1» Віталія Голубєва про історію становлення телеканалу, яка налічує вже майже 20 років.

Телеканал позиціонує себе як незалежний новинний ресурс Рівного та області. Головною умовою підготовки матеріалів є оперативність, об’єктивність та незвичайність подачі матеріалу, що дозволяє досягнути відповідного рейтингу довіри телеглядачів. Творчий колектив постійно працює над розширення аудиторії, пропонуючи нові авторські проекти. Так, зараз редакційний колектив працює над створенням дитячого телебачення,
розповів у розмові зі студентами Віталій Голубєв.

Найцікавішою частиною екскурсії стали відвідини студії, звідки краяни щодня одержують найсвіжішу інформацію про події місцевого та всеукраїнського рівня, а також участь студентів у зйомці імпровізованого проекту «Гість у студії».