Юлія Костровська – Гальшка року-2013

28 березня 2014

Як відомо, конкурс «Гальшка року-2013» у Національному університеті «Острозька академія» переносили декілька разів з ініціативи студентства через складну ситуацію в країні. Та все-таки 27 березня відбулася ця довгоочікувана подія, в якій брали участь красуні зі всіх факультетів: Олеся Ткаченко представляла гуманітарний, Ольга Єрикалова — Інститут права імені І. Малиновського, Олеся Левицька — економічний. Від факультетів міжнародних відносин, політико-інформаційного менеджменту та романо-германських мов учасницями були відповідно Оксана Різанович, Тетяна Маянцева та Юлія Костровська. Дівчата змагалися за перемогу в чотирьох конкурсах: «Представлення», яке включало у себе презентацію суспільно корисного проекту, «Один день із життя Гальшки», традиційно «Талант» та «Заповіт Гальшки Острозької».

Учасниць оцінювало компетентне журі у складі Юлії Полонської — учителя Острозької музичної школи, Сергія Хоровця — диригента Рівненської обласної філармонії, Миколи Кінаха — режисера Острозького будинку культури та Миколи Бендюка — художника-реставратора Державного історико-культурного заповідника міста Острога.

Отож, за підсумками конкурсу Олеся Ткаченко отримала титул «Панна Талант», Ольга Єрикалова — «Панна Грація», Олеся Левицька — «Панна Елегантність», Оксана Різанович — «Панна Екстравагантність» і Тетяна Маянцва — «Панна Артистичність». Остання виборола також прихильність аудиторії у номінації «Глядацькі симпатії». Почесну перемогу в конкурсі «Гальшка року-2013» здобула учасниця від факультету романо-германських мов Юлія Костровська.

До привітань долучився Рівненський видавничий дім «ОГО». На сайті цього ЗМІ провели інтрнет-голосування «Гальшка-ОГО». Переможницею читачі визнали представницю Інституту права імені І. Малиновського Ольгу Єрикалову, яка отримала приз та диплом від видавництва. Спеціальну відзнаку від «Рівненської газети» отримала конкурсантка гуманітарного факультету Олеся Ткаченко.

Ректорат, викладачі та студенти висловили подяку учасницям за зусилля, вкладені у підготовку до конкурсу, та подарований позитивний настрій.