Студент ПІМу – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології

28 березня 2014

Денис Великожон, студент магістеріуму спеціальності «Політологія» факультету політико-інформаційного менеджменту, здобув перше місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, що відбувся 14 березня 2014 року на базі Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського.

Рішенням конкурсної комісії Дениса нагороджено дипломом І ступеня Міністерства освіти і науки України, що є підтвердженням високого рівня підготовки студентів спеціальності «Політологія» на факультеті політико-інформаційного менеджменту. Студент презентував свою наукову роботу на тему «Зовнішній вплив та стабільність режиму в Україні», в якій обґрунтував зовнішні загрози та виклики для демократії в нашій державі.

Всього на конкурс було подано близько 80 робіт, серед яких на підсумкову конференцію було відібрано 19. Учасниками були студенти з різних куточків України: із Сум, Луганська, Львова, Києва тощо.