В Острозькій академії стартував поетичний марафон: перші результати

28 лютого 2014

У Національному університеті «Острозька академія» пройшла перша доба поетичного марафону віршів Тараса Шевченка, присвяченого Небесній Сотні — Героям, які загинули за Україну, а також 200-річчю з Дня народження Кобзаря.

Акцію розпочали представники економічного факультету. Станом на 10.00 28 лютого хронометр зафіксував 24 години читання віршів. За цей час в акції взяли участь 50 студентів. Першими читцями стали Іванна Павлючук і Володимир Квашук.

За добу двічі прочитали «Кобзар» — близько 450 творів.

Свідками дійства стали Галина Головко — начальник відділу фінансів і кредиту АПР Острозької РДА, Сергій Мініч — менеджер відділення банку «Надра». Ірина Корешняк — головний економіст Острозького відділення статистики, Галина Загородня — начальник відділу економіки торгівлі та побутового обслуговування населення виконкому Острозької міської ради та інші.

Сьогодні марафон продовжує економічний факультет. Завтра естафету приймають представники гуманітарного факультету.

В Острозькій академії стартував поетичний марафон: перші результати В Острозькій академії стартував поетичний марафон: перші результати В Острозькій академії стартував поетичний марафон: перші результати В Острозькій академії стартував поетичний марафон: перші результати В Острозькій академії стартував поетичний марафон: перші результати В Острозькій академії стартував поетичний марафон: перші результати В Острозькій академії стартував поетичний марафон: перші результати