Презентація польських наукових збірників

27 листопада 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 26 листопада презентували польські наукові збірники. Представила часописи доктор хабілітований гуманістичних наук у галузі мовознавства, професор Інституту славістики Польської академії наук Олена Красовська.

«Це своєрідна консультація щодо написання наукових статей у збірники. Україна інтегрується до різних європейських структур, не тільки економічних. Що ж стосується рейтингу викладачів у країнах Заходу, то він переважно визначається за кількістю публікацій»,

зазначив перший проректор з навчально-наукової роботи, професор Петро Кралюк.

Олена Красовська розповіла про Інститут славістики Польської академії наук, про його історію структуру та призначення. Крім того, презентувала аудиторії наукові збірники, які виходять на базі цього закладу: скільки статей входить у кожен, на яку тематику та хто може бути дописувачем. Зокрема, йшлося про такі часописи, як «Acta Baltico-Slavica», «Adeptus», «Colloguia Humanistica» тощо.