Студенти Острозької академії закликають підтримати ініційовану ними акцію «Схід і Захід разом»

27 лютого 2014

Студенти Національного університету «Острозька академія» закликають своїх колег із вишів західних регіонів України підтримати проведення акції запису відеозвернень «Схід і Захід разом» до студентів та викладачів вищих навчальних закладів східної та південної України, усіх жителів східних та південних областей. Вони закликають об’єднати наші спільні прагнення до єдності та консолідованості нашої держави, до встановлення миру та злагоди між усіма громадянами, яким будувати майбутнє України.