Мер міста Львова відвідав Острозьку академію

26 вересня 2014

«Сьогодні у війнах перемагає не зброя — сьогодні виграє інтелект», — такими словами сьогодні розпочав свою зустріч зі студентами Острозької академії Андрій Садовий. Політик і громадський діяч уперше приїхав до університету, щоб поспілкуватись із молоддю й укласти угоду про співпрацю.

Під час зустрічі обговорювали проблеми сучасної освіти, законодавства і політики. Не оминули Андрія Садового і гострі запитання щодо виборів. Та політик не уникав незручних для нього тем і відкрито відповідав, чим і завоював прихильність студентів.

Чим мені цікава зустріч з вами. За той час, що я був міським головою, в нас більше шести тисяч студентів пройшли стажування у Львівській міській раді. І сьогодні в нас на посадах працює багато класних молодих людей, які залишилися після практики
зазначив Андрій Садовий.

Зустріч закінчилась підписанням угоди, що дає можливість студентам Острозької академії стажуватись у Львівській міській раді. Андрій Садовий отримав енциклопедію «Острозька академія XVI-XVII ст.» та фірмовий «мед від Пасічника» і, в свою чергу, залишив академії відзнаку Короля Данила Галицького. На завершення спілкування зі студентами мер Львова поділився власною формулою успіху: «Багато працювати, вірити в Бога і любити людей».