Проректор Національного університету «Острозька академія» – «Заслужений працівник освіти України»

26 серпня 2014

Проректору з навчально-виховної роботи Національного університету «Острозька академія», професору Руслані Каламаж присвоїли почесне звання «Заслужений працівник освіти України» (відповідно до указу Президента України № 676/2014 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України»).

Президент України Петро Порошенко присвоїв Руслані Каламаж таке звання за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

Щиро вітаємо Руслану Володимирівну із досягненням та бажаємо міцного здоров’я, щастя, Божого благословення й подальших успіхів на життєвій та науковій ниві!