В Острозькій академії підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з історичних наук

26.03.2014

У Національному університеті «Острозька академія» 25 березня відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з історичних наук.

Завідувач кафедри історії, доктор історичних наук, професор Володимир Трофимович зауважив, що на конкурс надійшло 140 робіт. Журі вибрало 20 % найкращих досліджень. Науковець наголосив, що всі роботи виконані на високому рівні, а їхні автори займуть вагому нішу в царині історичних наук. Учасники конференції працювали у чотирьох секціях. На конференцію приїхали представники Львівського національного університету ім. І. Франка, Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, Ізмаїльського державного гуманітарного університету, Дніпропетровського національного університету та інших.

Усіх учасників нагородили дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Диплом І ступеня отримали:

Альмес Іван Іванович Львівський національний університет ім. І. Франка

Вараниця Анна Орестівна, Львівський національний університет ім. І. Франка

Коваль Олеся Олексіївна, Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського

Прокопов Вадим Юрійович, Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара

Степурко Тетяна Сергіївна, Національний університет «Острозька академія»

Твердовський Антон Юрійович, Херсонський державний університет

Христан Назарій Михайлович Чернівецький національний університет.

Дипломом ІІ ступеня отримали:

Амеліна Оксана Сергіївна, Одеський національний університет ім. І. Мєчнікова

Антонюк Віка Святославівна, Республіканський вищий навчальний заклад Кримський гуманітарний університет

Борисюк Яна Петрівна, Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя

Годжал Світлана Сергіївна, Національний університет «Острозька академія»

Дроботій Тетяна Михайлівна, Львівський національний університет ім. І. Франка

Лашук Наталія Василівна, Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т. Шевченка

Монастирський Євгеній Дмитрович, Луганський національний університет ім. Т. Шевченка

Сухомлин Олександр Дмитрович, Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара

Ткаченко Катерина Андріївна, Луганський національний університет ім. Т. Шевченка

Шеляг Ганна Віталіївна, Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Диплом ІІІ ступеня отримали:

Ведмідь Лєна Павлівна, Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя

Волканова Наталя Володимирівна, Ізмаїльський державний гуманітарний університет

Глінка Роман Іванович, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника

Гнідаш Інна Алімівна, Кременчуцький національний університет ім. М.Остроградського

Даниленко Олег Анатолійович, Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя

Затуливітер Єлизавета Михайлівна, Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка

Котиченко Анна Андріївна, Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького

Криворучко Владислав Олександрович, Черкаський інститут банківської справи Університету банківської справи НБУ м. Київ

Лисенко Віталій Сергійович Криворізький, національний університет

Масюк Віталія Іванівна, Рівненський державний гуманітарний університет

Подшивалова Ганна Сергіївна, Херсонський державний університет

Полочанська Тетяна Олександрівна, Чернігівський національний педагогічний університет ім.. Т. Шевченка

Стрільчук Марина Вікторівна, Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара

Сухих Андрій Юрійович, Національний університет «Острозька академія»

Чемоданова Тамара Олексіївна, Республіканський вищий навчальний заклад Кримський гуманітарний університет м. Ялта.

Теги: Трофимович, кафедра історії