У храмі Острозької академії продовжується читання Острозької Біблії

26.02.2014

Минулого тижня у Національному університеті «Острозька академія» розпочалося безперервне читання Острозької Біблії. Таким чином університетська спільнота вирішила відреагувати на трагічні події в Києві.

Настоятель студентсько-викладацького храму отець Василь Жуковський зауважив, що в цей нелегкий час суспільству особливо необхідно подбати про свою духовність. За його словами, такою акцією Острозька академії вирішила вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за Україну.

Сьогодні, 26 лютого, також вшановують пам’ять засновника Острозької академії князя Василя-Костянтина Острозького. Тому упродовж дня Острозьку Біблію читав ректор університету, професор Ігор Пасічник, проректори, декани, викладачі та студенти.

Під час акції було вирішено запрошувати до читання Святої Книги усіх гостей вишу. Усі, хто приїжджатиме в академію і читатиме Біблію, реєструватимуть у спеціальному журналі. Відтак акція стане елементом традицій Острозької академії.

Усі охочі можуть також долучитися до читання Біблії. Книга постійно знаходиться в академічному храмі.

Теги: Острозька Біблія