Клуб «Економіст» спільно з Рівненським коледжем економіки та бізнесу провели низку заходів з метою підвищення інтересу студентів до знань

26.02.2014

Круглий стіл на тему «Перспективи соціально-економічного розвитку України очима студентів» відбувся п’ятого лютого в Острозькій академії. Учасники круглого столу компетентно та професійно висвітлили власне бачення перспектив України у міжнародній інтеграції. Учасники круглого столу навели аргументи «за» і «проти» перспектив нашої країни як члена Митного союзу, акцентували увагу на тому, що чекатиме нас після підписання угоди про Асоціацію з ЄС, та розглянули переваги і недоліки можливої орієнтації на високорозвинені країни, які не є членами жодних організацій. Студенти Острозької академії та Рівненського коледжу економіки та бізнесу продемонстрували не лише глибокі знання, а також вміння наводити аргументовані твердження щодо подальшої орієнтації України у світову спільноту, за що й були відзначені відповідними сертифікатами.

Сьомого лютого клуб «Економіст» організував брей-ринг з дисципліни «Фінанси», у якому взяли участь чотири команди. Рівненський коледж економіки та бізнесу представляли команди «НеХай» та «Бліц» — студенти другого та третього курсу. Представниками від Національного університету «Острозька академія» були команди «Магнати інтелекту» та «Дефіцит», створені студентами третього курсу економічного факультету. Інтелектуальна гра складалася з трьох турів. Цікаві запитання ведучих дозволили оцінити ерудованість і рівень знань студентів. Гострі моменти в грі показали ініціативність і рішучість.

Перше місце розділили команди «Бліц» та «Дефіцит». Вітаємо учасників і переможців.

Теги: ЄС, економічний факультет