Студенти Острозької академії – призери Міжнародного історичного турніру

24 листопада 2014

Команда студентів-істориків Острозької академії зайняла ІІІ місце на Міжнародному студентському турнірі істориків, що відбувся 19-20 листопада в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Напередодні організатори турніру провели круглий стіл «Цивілізаційний вибір України: історична ретроспектива» за участю членів журі, провідних науковців України.

В історичних студентських змаганнях у складі 31 команди взяли участь студенти з різних вищих навчальних закладів України. Острозьку академію представляли Андрій Сухих, Олеся Олійник, Анна Захарук. Форма проведення змагання вимагала від студентів не тільки глибоких знань з історії, а й вміння дискутувати, обґрунтовувати думку, полемізувати. Історичні раунди проходили в напруженій, але доброзичливій атмосфері, а члени журі відзначили як високий рівень знань учасників, так і толерантне ставлення до думок своїх опонентів.

За ґрунтовну підготовку до участі в турнірі студенти завдячують викладачам кафедри історії.

Вітаємо команду істориків з перемогою і бажаємо подальших наукових і творчих злетів.