Привітання з нагоди національного свята – Дня незалежності України!

23 серпня 2014

Шановні викладачі та співробітники, дорогі студенти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди національного свята — Дня незалежності України!

Переконані, що попри складний період, який зараз переживає наша держава, майбутня доля України залежить від єдності та порозуміння, свідомих кроків та невтомної праці наших громадян.

Щиро зичимо Вам родинного щастя, міцного здоров’я, суспільної злагоди й миру, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського суспільства.

Нехай мрія про світле майбутнє і розвиток нашої Батьківщини окриляє Вас на нові звершення в ім’я незалежної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу!