В Острозькій академії відкрилася ІТ-школа

23.05.2014

У Національному університеті «Острозька академія» 22 травня відбулося відкриття «ІТ-школи Острозької академії» за участі представників найбільшної української ІТ-компанії SoftServe.

Мета цього проекту, створеного викладачами вишу спільно з великими підприємствами, бізнес-структурами та банками, — підготувати висококваліфікованих ІТ-фахівців для роботодавців у різних сферах.

«ІТ-школа Острозької академії — це ще одна перевага навчання в нашому університеті. Зараз без використання інформаційних технологій не обходиться жодна галузь професійної діяльності. Тому крім отримання грунтовних знань зі своєї спеціалізації кожний випускник вільно орієнтуватиметься і в ІТ-сфері»,

запевнив ректор Ігор Пасічник.

У «ІТ-школі Острозької академії» зможуть навчатися студенти будь-яких спеціальностей. Усі охочі опановуватимуть знання із програмування, системного адміністрування, веб-дизайну тощо. Крім цього, слухачі школи вивчатимуть англійську мову.

Навчатимуть студентів азам ІТ-діяльності як запрошені фахівці-практики, зокрема з компанії SoftServe, так і викладачі Острозької академії, які навчалися у магістеріумі та докторантурі за відповідними напрямами вищих навчальних закладів Великобританії.

Також учасники ІТ-школи Острозької академії проходитимуть практику в авторитетних організаціях та банках із перспективою подальшого працевлаштування й отримання достойної заробітної платні.

Роботу ІТ-школи Острозької академії планують розпочати з нового навчального року.

Теги: IT-школа