Vivat ґрадуантам факультету міжнародних відносин!

22 грудня 2014

На День дипломата 22 грудня у Національному університеті «Острозька академія» відбулася Конвокація магістрів міжнародних відносин. Це вже третій випуск дипломатів Острозької академії, якими цьогоріч стало 20 молодих людей.

«Ми пишаємося тим, що даємо Україні таких випускників. Думаю, що у вас великі перспективи працевлаштуватися й бути справжніми українськими дипломатами»,

зауважив під час вітального слова ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник.

Конвокація уже традиційно відбувалася за участі інсценізованих образів відомих історичних персонажів: князя Василя-Костянтина Острозького — засновника академії, та княжної Гальшки Острозької — фундаторки цього культурно-освітнього осередку. Також магістри дали урочисту обіцянку випускника Острозької академії.

«Нам дуже важко прощатися з рідною альма-матер. За роки навчання тут ми зустріли багато чудових людей. Ми розвивалися як особистості завдяки нашим викладачам. Тут ми зустріли близьких друзів, тут ми мандрували епохами й сторінками книг, тут ми ставали тими людьми, якими зараз є. Ми навіть трохи стали дипломатами в повсякденному житті»,

поділилася враженнями випускниця Оксана Бучковська.

Зазвичай випускники Острозької академії на знак вдячності дарують ікону для студентсько-викладацького храму університету чи картину для художньої галереї, що функціонує в навчальному закладі. Нинішні випускники одностайно вирішили пожертвувати від імені факультету міжнародних відносин Острозької академії кошти на підтримку української армії.