Дмитро Павличко в Острозькій академії

22 травня 2014

До Національного університету «Острозька академія» 20 травня завітав відомий письменник, політичний діяч та перекладач Дмитро Павличко.

«Я був у вас на початку дев’яностих. Я бачив цегляні стіни і більше нічого. Зараз помітно, як змінилося ваше архітектурне обличчя. Тут я відчуваю подих давньої української культури, великою складовою якої є епоха князів Острозьких. Українські історики недооцінюють їх вклад, але я завжди був впевнений, що вони не праві», —

зазначив Дмитро Павличко

Традиційно зустріч письменника зі студентами відбувалася у форматі «запитання-відповідь». Спілкувалися про сучасну політичну ситуацію в Україні, про почуття відповідальності перед країною та правильність розстановки пріоритетів у житті.

Гість подарував Науковій бібліотеці Острозької академії чотири томи своєї поезії та шість томів перекладів. Також він вручив університету словник Дмитра Пилипчука, у якому зібрані рідковживані слова найвидатніших українських письменників.

«Не забувайте мене. Я ще до вас приїду», —

наприкінці додав Дмитро Павличко.

Теги: Павличко