«Візитівка -2014»: вітаємо переможців!

21 листопада 2014

Щорічний конкурс «Візитівка» відбувся у Культурно-мистецькому центрі Острозької академії 20 листопада. У заході брали участь першокурсники з кожного факультету — було створено 6 команд. Студенти змагалися за перше місце, розігруючи гумористичні мініатюри та демонструючи свої таланти.

Також конкурсанти презентували відео, художні номери, зокрема танцювальні та вокальні. Кожен факультет своїм виступом показав свою оригінальність та особливість.

До складу журі увійшли Голова Братства спудеїв Данило Плахотін, проректор з адміністративно-господарської діяльності Наталія Мельничук, завідуючий студентським клубом Олександр Лозюк, начальник редакційно-видавничого відділу Роман Свинарчук та голова суддівської колегії, помічник-консультант народного депутата України Олега Осуховського і капітан команди КВН «Джентльмени удачі» Володимир Муляр.

За результатами оцінювання, переможцем став економічний факультет. Нагадаємо, що у конкурсі «Візитівка-2013» переможцями були гуманітарний та економічний факультети.

«У мене, як і в моєї команди, враження від виступу „вибухові“, оскільки емоції зашкалювали, дуже хотілося показати всі таланти нашого факультету, принести задоволення глядачам і собі, звичайно. За період репетицій наша команда стала однією сім’єю, тому наш виступ був злагодженим. Ми дуже старалися, тому все вдалося»,

ділиться враженнями студентка команди переможців Ольга Іващук.