Студенти Острозької академії отримали стипендії від представників української діаспори

21.05.2014

Щороку найкращі студенти усіх факультетів Острозької академії, активісти, юні науковці, відмінники навчання, отримують стипендії та гранти від партнерів і друзів університету — представників української діаспори.

60 найкращих студентів Острозької академії 21 травня отримали грошові премії від Фонду Ірени й Олександра Михалюків. Панство Михалюків уже довгий час товаришує з навчальним закладом. Саме завдяки їм у виставкові зали академічної галереї потрапили скульптури видатного українського митця Петра Капшученка. Вручення стипендії від цієї сім’ї вже стало доброю традицією в Острозькій академії. Цього року грошові премії від імені панства Михалюків вручив онук пані Раїси Сергій Маєвський — випускник Острозької академії, заступник директора банку «Глобус» у Рівному.

Також ректор академії Ігор Пасічник вручив стипендії від Фонду Ковальських для наукових досліджень в Україні. 18 студентів різних факультетів Острозької академії отримали нагороди за високі досягнення в навчанні, активну громадську позицію, активну участь у науковому та мистецькому житті університету. Фонд Ковальських підтримує чимало українознавчих проектів і наукових ініціатив. Студенти Острозької академії отримують нагороди від фонду вже п'ятий рік поспіль.

Ректор Острозької академії Ігор Пасічник зауважив, що студенти, які отримали грошові премії, повинні запам'ятати цей день:

«Наше суспільство звикло до того, що їм постійно хтось щось мусить дати. Перевиховати його дуже важко, але цілком можливо. Я хочу, щоб ці люди, від яких ви сьогодні отримали премії, стали для вас справжнім життєвим взірцем і прикладом. У майбутньому згадайте цей день і задумайтеся, чи зможете ви комусь допомогти, чи зможете ви когось підтримати. Волонтерство й благодійність — це спосіб життя і мислення для європейців й американців. Упроваджуймо це й в Україні!»

Теги: стипендія, Пасічник