Представники компанії «Google» зустрілися зі студентами Острозької академії

21 березня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 13 березня відбулася зустріч із представниками українського офісу компанії «Google» — директором з питань взаємодії з органами державної влади «Google Україна» Олегом Якимчуком та головним радником компанії «CFC Consulting» Олексієм Сиваком.

Це перша регіональна зустріч з моменту відкриття українського офісу компанії у 2010 році, основна мета якої — визначення напрямів співраці з Національним університетом «Острозька академія».

Під час спілкування зі студентами гості розповіли про свою діяльність у регіонах України, зокрема, донесення до регіональної еліти розуміння того, наскільки важливими для розвитку держави є відкритий Інтернет та свобода слова; пошук шляхів вирішення проблеми питання безпеки в Інтернеті; просвітницьку діяльність, оскільки місія компанії «Google» полягає в тому, щоб систематизувати всесвітню інформацію та зробити її загальнодоступною і корисною.

Представники «Google» також поділилися планами компанії щодо покриття близько 200 українських міст сервісом Street View, який дозволить кожному побачити місця, де живе культурна та наукова еліта держави, подорожувати містами, переглядаючи 3D-панорами вулиць.

Крім цього, гості відповіли на запитання студентів та викладачів, які цікавилися перспективами розміщення Street View в Острозі та оновленням зображень Острога на Google Maps.

Свій виступ Олексій Сивак завершив зверненням до студентства: «Будьте активними, адже саме ви творите історію. Дійте за правилом компанії — «Anytime, anywhere».

Представники компанії «Google» зустрілися зі студентами Острозької академії Представники компанії «Google» зустрілися зі студентами Острозької академії