В Острозькій академії відбулася Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з української мови і літератури

21 березня 2014

В Острозькій академії відбувся другий етап Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з української мови і літератури, яку організувала кафедра української мови і літератури.

Учасників олімпіади привітали завідувач кафедри української мови і літератури, професор Іван Хом’як, відповідальний секретар приймальної комісії Галина Пастушок, заступник декана гуманітарного факультету Лариса Мініч та студентка 4 курсу, переможниця ІІІ етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика Ірина Думіч.

Фінал передбачав написання твору, на яке було відведено 80 хвилин. Розкриваючи одну з обраних тем «У нас ще так багато нас — без нас» (О. Ірванець), школярі аргументували власні думки, базуючись на українській літературній спадщині, суспільно-історичнихі культурних подіях. Найчастіше апелювали до творчості українського Кобзаря Тараса Шевченка, 200-річчя від Дня народження якого святкуємо цьогоріч. Знаково й те, що нікого не залишили осторонь події сьогодення.

Під час оцінювання журі у складі членів кафедри та вчителів острозьких шкіл ураховувало доречну аргументацію, логічність і послідовність викладу, вправне формулювання висновків, грамотність.

Учасниками олімпіади були учні Волинської, Житомирської та Рівненської областей. Перемогу здобув вихованець Рівненської ЗОШ № 4 СергійОпольський. Друге місце виборола Ірина Ткач — учениця Рівненської ЗОШ № 8. Третє місце посіла Оксана Стучінськаз Луцького НВК «ЗОШ І—ІІІ ст. № 22-ліцей».

Голова журі, завідувач кафедри української мови і літератури, професор Іван Хом’як привітав переможців і вручив відповідні дипломи. Усі учасники олімпіади отримали сертифікат, який дає право першочергового вступу до Острозької академії.

Бажаємо учасникам успіхів та втілення мрії обрати бажану професію і стати висококваліфікованими фахівцями!