«Кондитерський турнір» в Острозькій академії

20 листопада 2014

У Національному університеті «Острозька академія» впродовж 11-13 листопада проходила благодійна акція-змагання «Кондитерський турнір», яку організовував Волонтерський корпус Братства спудеїв.

В акції взяли участь 6 команд — по одній від кожного факультету. Шляхом жеребкування визначили дати продажів в рамках турніру, і потім щодня по дві команди мали можливість продати власноруч приготовлену випічку.

Основною метою турніру був збір коштів на благодійність. Проте на переможців чекав приз — 1/3 від зібраної суми для потреб студентського самоврядування факультету.

За підрахунками коштів комісія визначила переможця — Інститут права ім. І. Малиновського, який зібрав найбільшу серед усіх команд суму. Загальна сума коштів зібраних в ході благодійної акції «Кондитерський турнір» склала 6599,4 грн.

«Атмосфера була чудовою, дуже дружній колектив, і дівчата, які готували, мають справжній талант не лише до вивчення юриспруденції, але й в кулінарії. Працювали злагоджено. Ще не знаємо, на що конкретно витратимо кошти, адже в нас практично щомісяця здійснюється якийсь захід»,

розповідає студдекан Інституту права Юліана Чепура.

Нагадаємо, що за попередні три акції Волонтерський корпус зібрав 2749 грн, з яких вже 1650 грн. передали на потреби АТО.