Про типові помилки українців в англійському мовленні

20 листопада 2014

Cемінар під назвою «Classics of Ukrainian English» відбувся в Національному університеті «Острозька академія» 19 листопада.

Студенти гуманітарного факультету, факультетів романо-германських мов та політико-інформаційного менеджменту дізналися про типові помилки українців в англійському усному мовленні від представниці Науково-дослідницького інституту «Раян» (США) Шерон Акколи. Американка звернула увагу на граматичні, лексичні та орфоепічні особливості висловлювань, розповіла про порушення міжмовної комунікації, подала правильні варіанти фраз англійською зі щоденного спілкування.

«Варто пам’ятати, що мова ― не те, що ми вивчаємо з товстелезних книжок; мова ― це насамперед засіб спілкування, який мусить точно передавати ваші думки та почуття»,

зазначила Шерон.

Захід був організований факультетом романо-германських мов та кафедрою міжнародної мовної комунікації.