Шестеро студентів Острозької академії — переможці стипендіальної програми «Завтра.UA»

20 червня 2014

Фонд Віктора Пінчука визначив переможців 8-го загальнонаціонального конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA». Цього року до участі в конкурсі долучились понад 2000 студентів з усієї України.

Стипендіатами цієї програми стали шестеро студентів Острозької академії, зокрема Катерина Рябушенко, Альона Нехай, Ольга Гуртовенко, Роман Павлюк, Катерина Данилюк та Андрій Сухих.

Переможці конкурсу отримуватимуть упродовж року щомісячну стипендію розміром 942 гривні, активно долучатимуться до проектів Фонду Віктора Пінчука і PinchukArtCentre, відвідуватимуть публічні лекції Фонду Віктора Пінчука та братимуть участь в Ялтинських щорічних зустрічах (YES), завдяки чому матимуть можливість особисто зустрітися та поспілкуватися з глобальними лідерами, інноваторами, провідними представниками політики, бізнесу та культури.

Нагадаємо, що участь у відкритому всеукраїнському конкурсі могли взяти студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Прийом документів та on-line реєстрація тривали протягом місяця на сайті програми «Завтра.UA». Головними критеріями для визначення переможців були високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.