«Дуже проста історія» в Острозькій академії

20 травня 2014

Студенти Національного університету «Острозька академія» 21 травня мали нагоду переглянути виставу сучасного драматурга Марії Ладо під назвою «Дуже проста історія» у виконанні Рівненського академічного українського музично-драматичного театру.

Режисер-постановник вистави — Сергій Павлюк. Глядачі побачили до болю реальну і до сміху правдиву історію, змальовану з життя, історію, яка вражає своєю простотою і водночас актуальністю. Сільська дівчинка Дарина завагітніла від Олексія — сина місцевого п’яниці. Батько навідріз відмовляється прийняти вагітність доньки і не хоче, щоб дитина народилася. Страшний вирок порушує ритм життя не лише людей, а й тварин, які мешкають у господарстві. Вони, на відміну від людей, краще розуміють, що таке справжні людські цінності.

Спочатку вистава здається звичайною казкою, де розмовляють тварини. Проте ця дуже проста історія розповідає про одвічні проблеми народження і смерті, бідності й багатства, життя земного і життя після смерті.

Теги: вистава