Тренінги для студентів з питань працевлаштування

20 березня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 13 березня за сприяння Острозького міськрайонного центру зайнятості та відділу працевлаштування студентів відбулися чергові тренінги з питань зайнятості, працевлаштування, побудови професійної кар’єри. Тренінги провела тренер консалтингової групи компанії «Територія бізнесу» м. Львова бізнес-тренер Алла Гуріна.

Перший тренінг «Впевнена комунікація — передумова успішного працевлаштування» був присвячений питанням підвищення впевненості та рівня комунікативної компетентності випускника при працевлаштуванні на роботу. Учасниками тренінгу стали студенти 5 курсу факультету романо-германських мов та студенти 4 курсу економічного факультету, які за допомогою рольових ігор, ситуативних задач, тестових завдань мали можливість переконатися у важливості комунікативних навичок під час адаптації не лише у професійному середовищі, а й у повсякденному житті. Учасники оволоділи знаннями, навичками та техніками впевненої та ефективної комунікації під час міжособистісної взаємодії, колективного спілкування, конфліктних ситуацій та проходження співбесіди із потенційними работодавцями при працевлаштуванні.

На другому тренінгу — «Твоє життя — твій вибір» тренер звернула увагу на питання духовності і моральності, самореалізації, смислу життя, потреб кожної людини. Студенти правничого факультету, які відвідали тренінг, мали нагоду усвідомити свої можливості щодо професійної самореалізації, розвитку активної позиції та почуття відповідальності за свої рішення, визначення власних цілей та цінностей в професійній та особистісній сфері.

Усі присутні, які взяли участь у тренінгу, після завершення отримали сертифікати, а фахівець відділу працевлаштування Наталія Гриник оголосила, що наступні тренінги відбудуться 16 травня.

Тренінги для студентів з питань працевлаштування Тренінги для студентів з питань працевлаштування Тренінги для студентів з питань працевлаштування Тренінги для студентів з питань працевлаштування