Рішення Координаційної ради Братства спудеїв та Академічного Братства 20 лютого 2014 р.

20 лютого 2014

Рішення Координаційної ради Братства спудеїв та Академічного Братства 20 лютого 2014 р.

1) Ухвали Координаційної ради є обов’язковими для студентів та викладачів університету;

2) Вільне відвідування пар студентами університету;

3) Патріотична акція, присвячена пам’яті жертв протистоянь — читання творів українського Мойсея, великого Кобзаря, продовжується;

4) Організовується безперервне читання Острозької Біблії у студентському Храмі Преподобного Федора Острозького в ім’я встановлення миру в державі;

5) З метою охорони правопорядку у корпусах та гуртожитках університету створити загони охорони правопорядку.