Година куратора від Інституту права ім. І. Малиновського

19 листопада 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 18 листопада відбулося засідання навчально-методичного об’єднання «Школа куратора». Показове заняття провела викладач-стажист кафедри державно-правових дисциплін Інституту права ім. І. Малиновського Оксана Мазурук для студентів першого курсу.

Година куратора була присвячена попередженню проявів ксенофобії в Україні як елементу національної ідеї.

Упродовж заняття студенти розглянули важливість існування національної ідеї для державності, обговорили обрані ідеї найрозвиненіших країн світу та запропонували ідеї для України.

Крім цього, учасники «Школи куратора» дискутували про те, хто ж такі сучасні українці, з’ясували поняття ксенофобії, загрози та прояви її в суспільстві.

Наприкінці години куратора студенти зійшлися на думці, що лише спільними зусиллями і бажанням жити в благополучній та єдиній державі, ми зможемо досягнути розквіту України.