Хор «Пролісок» в Острозькій академії

19 листопада 2014

Хоровий колектив студії педагогічної практики Рівненського музичного училища «Пролісок» 19 листопада завітав із концертною програмою до Національного університету «Острозька академія».

Музичний вечір розпочався спільним виконанням Державного Гімну України, та умовно поділявся на дві частини. Упродовж першої — спудеї та всі охочі мали можливість насолодитися творами всесвітньовідомої класики, звучанням флейти та сопілок. Наступна ж частина виступу подарувала залу сучасні та народні українські пісні, серед яких — «Дударики», «Садок вишневий коло хати», «Учітеся, брати мої», «Ой, ходить сон коло вікон».

У виконанні хору «Пролісок» всі музичні композиції зазвучали по-новому та подарували хороший настрій у дощову погоду.

Керівник хору Галина Рибоконь, концертмейстер Лілія Депо та юні учасники колективу були нагороджені бурхливими аплодисментами та невеличкими подарунками.