Презентація векторів наукової роботи студентів спеціальності «Філософія»

19.09.2014

У Національному університеті «Острозька академія» 18 вересня відбулася зустріч професорсько-викладацького складу кафедри релігієзнавства і теології зі студентами спеціальності «Філософія (Релігієзнавство)» на тему: «Роль наукової діяльності у розбудові незалежної держави».

Предметом активного обговорення стали питання векторів наукової діяльності лабораторії християнської етики, християнської психології і християнської педагогіки; діяльності наукових гуртків «Релігійний туризм», «Релігійна журналістика», «Перекладацька діяльність (мови священних текстів)»; проведення круглих столів, конференцій; зустрічей з провідними науковцями та релігійними діячами; участі студентів в олімпіадах та конкурсах; публікацій студентів у Науковому блозі та у студентських збірниках «Наукові записки «Історичне релігієзнавство» та «Наукові записки «Гуманітарні науки»; видання науково-аналітичного журналу «Рівненщина релігійна».

У процесі жвавої дискусії, студенти запропонували власні наукові проекти, обговорили разом з науковцями проблематику сучасних наукових дослідженнь, з’ясували роль науки у збереженні та розбудові незалежної України.

«Такі зустрічі допоможуть організувати наукову роботу студентів НаУОА, адже їх обов’язок — не лише навчання на обраних спеціальностях, а й активна участь в науковій роботі», — зазначив декан гуманітарного факультету, професор Василь Жуковський.

Теги: зустріч, кафедра культурології та філософії, лабораторія християнської етики