Підсумкове засідання «Школи куратора» Острозької академії

19 червня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 18 червня відбулося останнє засідання навчально-методичного об’єднання «Школа куратора» цього навчального року. Показове заняття провела старший викладач кафедри економічної теорії, менеджменту і маркетингу Наталія Топішко для студентів другого курсу економічного факультету.

Годину куратора було присвячено проблемі екології на тему: «Волає захисту природа, — ми не можемо бути байдужими». Студенти взяли участь у вікторині, присвяченій захисту довкілля, обговорили екологічну ситуацію в Україні та запропонували присутнім власні презентації щодо вищезазначеної проблематики. Крім цього, студенти мали можливість переглянути фільм «Велика таємниця води» — документальну стрічку про приховані властивості цієї стихії, що не вкладаються в рамки загальних фізичних законів.

Наприкінці засідання керівник «Школи куратора», доцент Юлія Маслова вручила окремим кураторам подяки від студентських груп. Дипломом у номінації «Найкращий куратор» за результатами соціологічного дослідження, проведеного серед студентства, нагородили викладача кафедри української мови і літератури Романа Криловця.

Крім цього, проректор з навчально-виховної роботи Острозької академії, професор Руслана Каламаж вручила подяку Юлії Масловій за сумлінну працю, творчість, ініціативність, відповідальність і професіоналізм в організації роботи навчально-методичного об’єднання «Школа куратора».

Із наступного навчального року «Школу куратора» Острозької академії очолюватиме кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів, обліку і аудиту Юлія Шулик.