Вітання Міністра культури Євгена Нищука учасникам та організаторам поетичного марафону приуроченого 200-річчю з Дня народження Т.Г. Шевченка

19 березня 2014

Шановні організатори та учасники поетичного марафону!

Щиро вітаю Вас з проведенням естафетних читань.

Цей захід важлива подія в культурному житті України. Сьогодні, як ніколи актуальне слово Кобзаря.

Вагомо, що в непрості для України часи саме у Національному університеті «Острозька академія» — наступнику славетного першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів, заснованого ще у 1576 році, триває літературне вшанування генія.

У сакральних словах справжнього Сина України закладено код нації. Вони сьогодні надихають українців на звитяги та звершення у відстоюванні надважливих цінностей для кожної людини та громадянина.

Нині на часі уважне та осмислене прочитання українським суспільством і світовою громадськістю всієї творчої спадщини українського Пророка. Ваше громадське літературне дійство сприяє широкому ознайомленню з духовними заповідями великого Кобзаря, увічненню його творчої спадщини.

У ці дні літературного свята бажаю всім вагомих здобутків у примноженні нашого якнайглибшого розуміння слів Батька Тараса та збережені тих вікових традицій Батьківщини, які наскрізно прописані у світовій скарбниці літературних надбань — творах Шевченка.

З глибокою повагою                                                                                                                                Міністр Євген Нищук