Дні науки в Острозькій академії

18 березня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 18-26 березня відбуватиметься XІХ щорічна наукова викладацько-студентська конференція «Дні науки».

Конференція розпочнеться роботою низки секцій, присвячених розгляду актуальних питань сучасної науки, цікавим обговоренням гострих проблем сучасності та інтелектуальній дискусії на різну тематику.

Дні науки завершаться 26 березня підсумковим пленарним засіданням, на якому виступлять доктор філософських наук, професор, перший проректор з навчально-наукової роботи НаУОА Петро Кралюк із доповіддю «Ставлення Тараса Шевченка до Росії та Польщі», кандидат політичних наук, доцент кафедри політології НаУОА Юрій Мацієвський із доповіддю «Чи була революція? Події 2004 р. і 2014 р. в Україні у порівняльній перспективі» та кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту НаУОА Ольга Дем’янчук із доповіддю «Економічна оцінка запровадження середньострокового бюджетного планування в Україні».

Роботу секцій на факультетах та в Інституті права імені І. Малиновського підсумують заступники деканів з наукової роботи, а про перспективи наукових досліджень в Національному університеті «Острозька академія» розповість професор Петро Кралюк.

Конференція «Дні науки» — традиція Національного університету «Острозька академія», започаткована ще у рік його відродження. Свідченням активного наукового життя закладу є постійні перемоги студентів у різноманітних конкурсах та грантах, участь у наукових семінарах та дебатах. Нагадаємо, що за це ще у 2009 році рішенням Кабінету Міністрів України Національному університету «Острозька академія» було надано статус самоврядного (автономного) дослідницького вищого навчального закладу.