Національний університет «Острозька академія» готовий прийняти студентів Криму на навчання

18 березня 2014

Національний університет «Острозька академія» з огляду на складну політичну ситуацію в Криму готовий розглянути звернення від студентів Криму про переведення на навчання до нашого університету. Острозька академія забезпечить не тільки високу фахову підготовку, а й усі умови для всебічного особистісного та громадянського становлення цих молодих людей.

У разі потреби усю необхідну інформацію щодо напрямів підготовки та спеціальностей можна отримати на нашому сайті.

Контактний телефон: (067) 360-58-24