Великоднє вітання від Інституту досліджень української діаспори

17 квітня 2014

Вельмишановні друзі та колеги!

Сердечно вітаємо Вас та Ваші Родини зі Святом Світлого Христового Воскресіння!!!

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість воскресіння Сина Господнього, дарує світлу надію на щасливе майбутнє та духовне очищення, поселяє спокій у наших серцях. Пасхальні дні спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе у світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще — бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Сподіваємося, що у непростих політичних реаліях найсвітліше християнське свято об’єднає та зміцнить духовно український народ!

На жаль, у зв’язку з непростою політичною та економічною ситуацією в нашій країні не маємо змоги привітати усіх друзів нашого Інституту листовно. Ми цінуємо дружбу з Вами й щиро дякуємо Вам за співпрацю! Хай усі Ваші шляхетні справи та душевне тепло повернуться до Вас сторицею!

Нехай із радісними звуками святкових церковних дзвонів у Ваш дім зійде Господня милість та благословення, добробут, піднесений весняний настрій, а у Вашій мальовничій Україні запанує єдність, мир та стабільність! Христос Воскрес! Воістину воскрес!

Директор Інституту досліджень української діаспори Національного університету «Острозька академія» Алла Атаманенко.