Привітання з Міжнародним Днем студента!

14.11.2014

Дорогі наші спудеї!

Щиро вітаємо Вас із Міжнародним Днем студента!

Студентам Острозької академії належить особливо відповідальна роль у розбудові нашої держави, обстоюванні її незалежності, духовному відродженні української нації. Достойно утримуйте орієнтири, закладені випускниками нашого університету, які гідно підтверджують авторитет Острозької академії як у звичному для нас житті, так і зі зброєю в руках у зоні бойових дій.

Ми пишаємося Вами як справжніми патріотами своєї держави, як креативними, творчими та активними особистостями. Тільки завдяки Вам Острозька академія уже вчетверте у Книзі рекордів України, тільки завдяки Вам ми стали єдиним українським університетом, який потрапив у Книгу рекордів Гіннеса. Ваші успіхи та здобутки у навчанні, науці, спорті, громадських справах, волонтерській допомозі не є випадковими, адже Ви навчаєтесь в одному з найкращих університетів-лідерів вищої освіти України.

Особливі вітання нашим студентам-першокурсникам, які вперше відзначають це свято. Ви стали гармонійною часткою нашої великої університетської родини.

Нехай щастить усім Вам на життєвому шляху! Нехай завжди з Вами будуть вірні друзі, мудрі наставники, рідні та кохані люди! Нехай на все життя залишиться з вами радість чудових студентських років!

З повагою Ректорат

Теги: вітання, День студента, Острозька академія