В Острозькій академії обговорили актуальні питання історії та культури України і світу

14 травня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 14 травня відбулася V Регіональна наукова конференція «Актуальні питання історії та культури України і світу», в якій узяли участь аспіранти та студенти-історики.

Із вітальним словом до учасників заходу звернулися доктор історичних наук, професор, декан факультету міжнародних відносин НаУОА Алла Атаманенко і доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії ім. М. П. Ковальського НаУОА Володимир Трофимович.

На пленарному засіданні виступив магістрант спеціальності «Історія» НаУОА Богдан Новак із доповіддю «Висвітлення історії другого зимового походу в сучасній українській історіографії». Про організацію виховоного процесу в Острозькому педагогічному училищі розповіла магістрантка Ірина Манько, а передумови відродження Острозької академії 1989-1994 рр. окреслив у своєму виступі магістант Олександр Денисюк.

Конференція продовжилася роботою секційних засідань, під час яких молоді науковці обговорили історію України домодерної ранньомодерної та новітньої діб, актуальні проблеми історіографії, джерелознавства і міжнародних відносин й історичні аспекти української та світової культури.

За результатами конференції видано збірник наукових доповідей.