Сертифікатні програми від Острозької бізнес-школи

13 листопада 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 13 листопада відбулося друге заняття Острозької академічної бізнес-школи (ОАБШ).

До уваги слухачів — презентація чотирьох сертифікатних програм, які функціонуватимуть у рамках роботи бізнес-школи. Дві з них зосереджуватимуться на вивченні веб-дизайну та основах програмування, інші — навчатимуть учасників школи здійснювати ефективний продаж. Крім основних викладачів, слухачів навчатимуть фахівці-практики із провідних ІТ- і бізнес-компаній.

Сюрпризом для учасників бізнес-школи стала лекція Іллі Кенінгштейна «Інновації війни». Пан Ілля — керуючий партнер венчурного фонду Hybrid Capital, громадський діяч в IT-сфері, закінчив Hebrew University of Jerusalem, кафедра Business Administration, один з лідерів думок в українській ІТ-галузі, ментор у ряді венчурних фондів й інноваційних компаній.

Ілля Кенінгштейн під час лекції розповів, яким чином Ізраїль (де політична ситуація схожа з Україною) пристосувався до умов перманентної війни, що змінила мислення людей, і як це вплинуло на його економіку. Він зазначив, що іновації були спрямовані, аби захистити мирне населення, зокрема згадував про розробку «Залізного купола» — мобільну всепогодну систему протиповітряної оборони, розроблену ізраїльським підприємством Rafael Advanced Defense Systemsen (Рафаель). Система призначена для перехоплення та знищення тактичних некерованих ракет та артилерійських снарядів, випущених з відстані від 4 до 70 км та мають траєкторію, що може загрожувати населеним пунктам.

Також на занятті був присутній засновник та генеральний директор InvisibleCRM Владислав Вокресенський, який розповів слухачам Острозької академічної бізнес-школи про сучасні медіа і їх роль у суспільстві.

«Фактично, кожний з нас є представником преси, адже в нашому розпорядженні ґаджети, які дозволяють фіксувати й розповсюджувати інформацію. Безперечно, значний прогрес у сфері інформаційних технологій призвів до кардинальних змін медійної сфери загалом. Тому нам потрібно йти в ногу з часом»,

зазначив Владислав Воскресенський.