Сестри Тельнюк в Острозькій академії

13 листопада 2014

Український вокальний дует «Сестри Тельнюк» завітав до Острозької академії з концертною програмою 13 листопада. Галина та Леся Тельнюк виконали пісні на слова відомих українських поетів минулого та сучасності, зокрема Тараса Шевченка, Василя Стуса, Оксани Забужко, а також на вірш їхнього батька Станіслава Тельнюка.

«Стою на сцені і думаю собі: як важко перед вами співати! — поділилася Галина. — Ваші очі пронизують, як лазери. Дуже розважлива та вдумлива публіка».

Приїзд сестер Тельнюк до Острозької академії цього разу був присвячений презентації книги «Літопис самовидців. 9 місяців українського спротиву». Укладачка видання — журналістка Тетяна Терен, теж прибула разом із співочим дуетом.

«Цю книгу можна назвати інтернет-антологією. У ній зібрані рефлексії користувачів різних соціальних мереж на події в Україні з листопада минулого і аж до червня цього року. Окрім того, ми записали вірші, есе та фрагменти зі стрічки новин. Вони не просто створюють хронологію, а описують дії звичайних людей, які стосуються Майдану чи бойових дій на Сході»,

розповіла Тетяна Терен.