Студенти Острозької академії отримали стипендії за здоровий спосіб життя

12 вересня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 11 вересня десять студентів отримали іменні стипендії Фонду імені Володимира Кузя «За здоровий спосіб життя». Уже сімнадцятий рік поспіль вручати нагороди приїжджає з Канади почесний академік Острозького Академічного Братства, племінниця засновника Фонду Віра Маланчій.

«Зараз люди живуть в такий час, коли спорт має дуже важливе значення. Ми багато часу проводимо за комп’ютерами, телевізорами і мало рухаємося. А рух — це життя. Зараз ми не працюємо так важко фізично, як колись. І тому маємо підтримувати своє тіло у хорошій формі за допомогою спорту, аби бути здоровими. І це потрібно робити не лише у студентські роки, а й упродовж усього свого життя»,
зауважила Віра Маланчій.

Нагадаємо, що Фонд створений та існує на кошти Володимира Кузя, громадського діяча української діаспори в Канаді, які він після своєї смерті заповів на суспільні потреби для молоді.

Захід відбувся у формі бесіди, під час якої кожен із стипендіатів розповів про свої спортивні досягнення та власне бачення здорового способу життя.

Учасники заходу отримали грамоти та книги. До речі, книгу «Вершник з України» Юрія Купченка, подаровану студентам-переможцям, переклали з англійської на українську мову Віра Маланчій та Володимир Кузь.