В Острозькій академії обговорили цифрові можливості для освіти

12 червня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 12 червня відбувся освітній семінар «Цифрові можливості для освіти». Захід організований спільно з Національним університетом водного господарства та природокористування, а також компанією «Google Україна».

Семінар розпочався з вітальних слів проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Національного університету водного господарства та природокористування, кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри управління транспортною інфраструктурою Валерія Сороки та ректора Національного університету «Острозька академія», доктора психологічних наук, професора Ігоря Пасічника.

Конференція проводилася в режимі онлайн. Освітяни та студенти-представники обох університетів мали можливість ознайомитися з інтернет-новинками сервісу Google та підготувати підґрунтя для подальшої співпраці.

Із презентацією «Можливості Інтернет для вашого розвитку» виступив директор із маркетингу «Google Україна» Святослав Комаха, який розповів про важливість Інтернету як «об’єднуючої дійсності».

Із презентацією «Як створити студентський медіа центр за 7 днів» виступила представниця Черкаського національного університету Юлія Гончар, яка поділилася власним досвідом зі створення медіацентру. Крім того, всі присутні могли поспілкуватися через онлайн-включення із представником Google Ireland Степаном Чопом, який розповів про свою діяльність у компанії та представив новинки Google продуктів.

Під час семінару були представлені досягнення у сфері цифрових технологій студентів Національного університету водного господарства та природокористування і студентів Національного університету «Острозька академія».