Вітання з нагоди 20-літнього ювілею Острозької академії

11 квітня 2014

Шановні студенти, викладачі, працівники, друзі нашого університету! Щиро вітаємо Вас із 20-літнім ювілеєм Національного університету «Острозька академія»!

12 квітня 1994 року з Указу Президента України розпочалося відродження Острозької академії як наступниці першого вищого навчального закладу України та Східної Європи.

Сьогодні наш університет відіграє вагому роль у підготовці висококваліфікованих фахівців, здійснює велику роботу у сфері духовного відродження української нації, вихованні молодого покоління на принципах християнської моралі.

Острозька академія є членом Європейської Асоціації Університетів, а також членом Консорціуму українських університетів та Варшавського Університету. Якість навчальних послуг НаУОА відзначена ХХУІІ Міжнародним призом «За якість». Університет увійшов у п’ятірку найкращих класичних університетів відповідно до рейтингу МОН України. У проекті «7 чудес України» Острозька академія отримала спеціальну відзнаку «Визначна пам’ятка духовної України». Наш університет тричі занесено до Книги рекордів України та номіновано до Книги рекордів Гіннеса.

Щодня ми радіємо новим перемогам та маємо багато перспектив побудови університету справді європейського рівня. Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добра та Божого благословення!

Віват академія!