Острозька академія надіслала фінансову допомогу військовослужбовцям Збройних Сил у Криму

11 березня 2014

Національний університет «Острозька академія» перерахував 15 000 гривень Благодійній організації «Фонд відродження українського флоту» для допомоги військовослужбовцям частин і підрозділів Збройних Сил України у Криму.

Нагадаємо, що раніше в університеті жінки (викладачі та студентки) виступили з ініціативою переказати усі кошти, що були призначені на вітання і подарунки до свята 8 Березня, для сімей військовослужбовців Збройних Сил України в Криму. Таким чином Острозька академія хоче продемонструвати підтримку мужності, сміливості українських військових,їх вірності народу України, показати колосальну підтримку військовослужбовців — не лише фінансову, але й моральну.

Колектив університету закликає й інші заклади освіти, організації підтримати цю ініціативу.