Спортивний ранок в Острозькій академії

10 вересня 2014

У переддень Всеукраїнського дня фізичної культури і спорту в Острозькій академії відбулася загальноуніверситетська ранкова зарядка.

«Таким чином в Острозькій академії ми відзначаємо День фізичної культури і спорту. Кафедра фізичного виховання всіляко сприяє, щоб студенти покращили свої фізичні якості і полюбили спорт»,
розповідає викладач Олександр Іванів.

Близько 300 студентів прийшли вранці на стадіон. Найбільше було першокурсників і це не дивно, адже для них така колективна ранкова зарядка — новинка.

«Ми прийшли не заради когось, а заради свого здоров’я. Приємно, що я навчаюся в Острозькій академії, у якій вести здоровий спосіб життя — в пріоритеті»,
ділиться враженнями першокурсник Олександр Михальчук.

Спортивний ранок в Острозькій академії став доброю традицією, адже цей захід проводять уже четвертий рік поспіль. І щороку на стадіоні збираються не тільки студенти, а й викладачі, декани та ректор.