Загальноуніверситетський диктант до Міжнародного дня грамотності

10 вересня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 9 вересня відзначили Міжнародний день грамотності.

Викладачі кафедри української мови і літератури — Лариса Мініч та Христина Федорич, влаштували перевірку знань і провели диктант під символічною назвою «День студента». Участь в акції взяли студенти-першокурсники гуманітарного факультету, Інституту права імені І. Малиновського, факультетів міжнародних відносин та політико-інформаційного менеджменту.

Їхнім завданням було розпізнати орфограми і записати запропоновані слова згідно з нормами українського правопису.

«Сподіваюся, що такі заходи позитивно впливатимуть на свідомість студентства, і ми зможемо довести їм важливість правильного мислення, правильного як усного, так і писемного мовлення»,
зауважила автор диктанту Христина Федорич.