Бакалаврів гуманітарного факультету привітали гості із Австралії

10 червня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» 10 червня відбулася посвята випускників гуманітарного факультету у бакалаври. Дипломи випускникам вручили відомий український науковець, директор Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка, академік Острозького академічного братства Микола Жулинський та гості із Австралії — член Спілки письменників України, Літературного Клубу Мельбурна, Світової асоціації українських письменників та Літературно-мистецького клубу Василя Симоненка Олександра Ткач (Леся Богуславець), фахівець відділу комунікації Міністерства освіти штату Вікторія в Австралії Катерина Ткач (Даниляк) та дійсний член НТШ, науковець університету ім. Монаша Галина Кошарська.

Традиційно до вчорашніх студентів звернувся ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник, висловивши особливу вдячність батькам, які підтримували своїх дітей під час чотирьох років навчання і морально, і матеріально.
«Інвестиція у власну дитину — це найкраща інвестиція, яка може бути у вашому житті. Лише тоді, коли випускники Острозької академії стануть очільниками нашої держави, ми зможемо говорити про ту Україну, про яку ми мріємо. Зараз диплом випускника Острозької академії — це вже бренд. Хочу побажати, вам, шановні батьки, щоб ви, підтримуючи своїх дітей, раділи їхнім успіхам і досягненням, бо вони достойні цього »,
сказав Ігор Демидович.

Своє вітальне слово бакалаврам сказали декан гуманітарного факультету, професор Василь Жуковський та голова студентської ради гуманітаріїв Олександр Чорний.

Крім цього зі словами вдячності до ректора та професорсько-викладацького складу звернулися випускники та їх батьки.

Вокальна композиція «Я люблю Україну свою» від випускника Василя Махлюка і танець від колективу «Реверс» стали завершальним акордом урочистостей з нагоди посвяти у бакалаври випускників гуманітарного факультету Острозької академії.